top of page
octo logo v3 transparan.png
SelectorValves_R2-1570x666.jpg

YEMLEME SİSTEMLERİ

6074bd5e07cd23acd016fb42_5edf8ef45db90983baf0a1ec_17-fs8.png

SCALEAQ Yemleme Sistemleri, hem kara hem de deniz bazlı çiftlik alanlarında dünya üzerinde 900’den fazla yerde kurulmuştur ve başarı ile çalışmaya devam etmektedir.

Yemleme stratejisinden bağımsız olarak yemleme prosesinde size tam kontrol sağlayan, sağlam ve güvenilir bir sistem sunmaktayız. Sistemimiz, silodan balığa giden yol boyunca yemi, zarar vermeden taşımaktadır.

Sistemimiz, yüksek kalitede endüstriyel bileşenlerden oluşmaktadır. Bütün ekipman ve malzemeler size kolay kullanım sağlamak, uzun dayanım ve bakım için uzun servis aralıkları verecek şekilde özenle seçilmiştir. Sistemde bütünleşik kameralar, sensörler ve uzaktan kumanda özellikleri bulunmaktadır.​

OCTOAQUA yemleme otomasyon sistemlerinde SCALEAQ' nun tek tam yetkili bölgesel distribütörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

HASSAS PELET KONTROLÜ

Her bir yem peletinin ufalanması ve kırılmasının önlenmesi gerektiğinin farkındayız.

Tüm yem dağıtım sistemi boyunca sürekli aynı boru ölçülerine sahip malzemeler kullanılmaktadır. Hatta dağıtım valfinde dahi ek yeri kullanmaktan kaçınmaktayız. Yem borusu içinde çarpma ve parçalanmayı önlemek ve peletin balığa tek parça halinde ulaşmasını sağlamak için boru ve geçişlerde en uygun açıları kullanmaktayız.

ESNEKLİK

Sizin yemleme ihtiyaçlarınıza göre sistemlerimizi uygun şekilde tasarlayarak özelleştirmekteyiz. ​

Sistemlerimiz, selektörden itibaren 900 metreye kadar mesafede peleti sağlam bir şekilde kafeslere iletirken aynı zamanda farklı pelet boyutuna sahip iki silodan da karıştırma yöntemi ile aynı anda yemleme yapabilmektedir.

bottom of page